www.kavacajpohoda.cz
O nás Aktuálně Přednášky Čajová a kávová kultura Ochrana osobních údajů Obchodní podmínky Kontakt
Cena :
O nás

Společnost Káva Čaj Pohoda byla založena v roce 2006. Základní motivací byla nabídka té nejlepší kvality především plantážní kávy 100 % arabiky a sypaných čajů.

Nabízíme především sypané čaje a kávu 100% arabiku . Součástí naší nabídky širokého spektra plantážních káv a sypaných čajů z různých oblastí a všech kontinentů, je také čajový a kávový porcelán a keramika, čajové a kávové příslušenství, dárková balení. V naší nabídce najdete sypané čaje zelené, bílé, černé, oolong, jednodruhové byliny a bylinné směsi  (nejen čaje sypané, ale i kvalitní čaje sáčkové). Nabízíme plantážní kávu 100% arabiku ze všech hlavních světových pěstitelských oblastí, jak čistou, tak s příchutí. V našem obchodě „kamenném“ i internetovém nabízíme tuto kávu čerstvě praženou, což zaručuje výtečnou chuť i aroma.

                PŘI KAŽDÉM NÁKUPU NAD 1000 KČ /bez poštovného/ OBDRŽÍTE OD NÁS ZDARMA            
                                 50G KÁVY NEBO 50G ZELENÉHO ČAJE A K TOMU DÁRKOVÝ HRNEK.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.¨